Ceník

Jak to všechno probíhá, aneb svatební fotograf musí umět více  

Seznámení: Váš první kontakt se svatebním fotografem je většinou po telefonu. Pokud je volný termín, vyslechneme vaše základní představy a domluvíme se na termínu, místě a způsobu první a nezávazné schůzky.

Schůzka: Trvá přibližně hodinu až hodinu a půl. Cílem je domluvit veškeré detaily fotografování, zjistit vaše představy a možnosti, které svatební místo nabízí. Budete si moci prohlédnout výsledky naší práce, a ověřit si tak kvalitu, kterou dostanete. Ideální je, pokud schůzka proběhne osobně, pokud to není možné může proběhnout i prostřednictvím emailu či telefonicky.

Závazná objednávka: V této chvíli si vzájemně potvrdíme objednaný termín. Je nutné uhradit zálohu 2.000 Kč, která je v případě zrušení objednávky nevratná. Garantujeme, že v žádném případě nedáme přednost jiné svatbě a na fotografování vaší svatby nepošleme nikoho mimo náš tým. Vy máte jistotu, že focení bude odvedeno přesně tak, jak jsme se domluvili.

Návštěva místa: pokud je svatební místo něčím specifické, nebo to situace vyžaduje, je možné se individuálně domluvit ještě na jedné schůzce přímo na místě svatby a na konkrétním plánu focení.

Samotné focení: Na místo dorazíme ve dvou s dostatečným předstihem. Jeden svatební fotograf nestačí. Dva jsou proto, aby nám neunikl žádný zajímavý detail vaší svatby. Zatímco jeden fotograf se věnuje aranžované fotografii, druhý fotografuje zajímavé okamžiky ze zákulisí, emoce vašich blízkých, nebo zajímavosti a perličky.

Zpracování fotografií: Nejprve musíme vybrat domluvený počet fotografií na CD a všechny fotografie upravit. Vybrat a zhotovit tištěné fotografie. Ke své práci používáme jen kvalitní a ověřené materiály. Kvalitní tisky, které nezestárnou. Materiály, na které tiskneme jsou přírodního charakteru, základem je bavlna. Tento materiál je schopný absorbovat více barvy a tím fotografie získají daleko větší barevnou trvanlivost, mají výjimečné zrno a větší hloubku. Pokud se rozhodnete pro velkoformátové fotografie velikosti 13×18 cm negativ, obdržíte také kontaktní kopie. Díky ručnímu vyvolání budete mít jistotu, že vaše fotografie jsou originálem. Nelze totiž tímto způsobem udělat dvě úplně stejné fotografie. Velkoformátové zvětšeniny jsou ve velikosti 30 x 45 cm a mají bílou paspartu.

Dodání: Do čtrnácti dnů po svatbě budete mít zpřístupněné fotografie na našem webu, odkaz s přístupem můžete rozeslat svatebčanům. Tisky dle dohody většinou do 3 týdnů. Předání preferujeme osobně, je možné také zaslat poštou na dobírku.


“Vaše představy jsou pro mě důležité”